Skip to content

Salg/Markedsføring

NY

Maximer julestemningen med Pepsi Max på Solsiden

Temp-Team avd. Trondheim

TRONDHEIM
Etter avtale
Søk innen 02.12.2025
Engasjement

Del:

Skriv ut:

Ønsker du å jobbe for en kjent merkevare og spre juleglede i hele desember?
Vi ser etter motiverte julehjelpere som kan bidra til å maksimere julestemningen med Pepsi MAX! 

Er du utadvendtvennlig og har en naturlig evne til å engasjere mennesker i en hyggelig samtale? Ønsker du å bidra til at folk kan senke skuldrene i den hektiske julestria? Da kan dette være julejobben for deg!

Det vil være ulike oppgaver i forbindelse med Pepsi MAX-eventet, og det er derfor viktig at du er fleksibel

Arbeidsoppgaver:
  • Sampling av Pepsi MAX
  • Salg av Pepsi MAX merch
  • Holde lokalene ryddige og fine
  • Fylle på med artikler og samples 
Kvalifikasjoner:
  • Du må være over 18 år
  • Utadvendt
  • Erfaring fra butikk/kundeservice - en fordel men ikke et krav
  • Serviceinnstilt
  • Evnen til å samarbeide med andre
  • Villig til å ta i et tak
  • Pålitelig og punktlig
  • Selv gående - Evne til å se hvor en hjelpende hånd trengs
  •  
Annen  informasjon:
  • Lønn: 185,- timen
  • Arbeidssted Solsiden kjøpe senter.
  • Varighet på oppdraget 1. t.o.m. 23. desember.
  • Det er ulike vakter som går over i senterets åpningstider i desember, og vi ønsker at du spesifiserer i din søknad hvilke datoer/tider du kan jobbe.
  • Vaktene vil være mellom kl. 0900 - 2100 (kl. 2200 siste uken før jul).
  • Opplæring
Vi ser etter personer som er tilgjengelige for arbeid på dag og ettermiddag:
Har du spørsmål om stillingen? Ta gjerne kontakt med oss.


Vi vurderer søknader fortløpende – søk gjerne i dag!
 
Temp-Team leier ut personell og rekrutterer kandidater til faste stillinger innen de fleste bransjer og stillingskategorier. Vår målsetning er å levere dyktige og motiverte medarbeidere som innfrir våre kunders krav til både faglige kvalifikasjoner og personlige egenskaper. I vår forretningsmodell fokuserer vi på tett personlig oppfølging, etisk forretningsførsel og leveranse som avtalt. Temp-Team ble etablert i Norge i 1985, og har nå 15 avdelinger lokalisert i Bergen, Drammen, Follo, Hønefoss, Kristiansand, Oslo, Romerike, Sandvika, Sarpsborg, Stavanger, Trondheim, Tromsø, og Tønsberg. Vi har også en egen spesialistavdeling for bil og mekanikk. Vårt hovedkontor ligger ved Nationaltheatret i Oslo. Temp-Team inngår i Juhler Group, en internasjonal gruppe av rekrutterings- og bemanningsbyråer med kontorer i Norge, Sverige, Finland, Danmark, og England. I Norge har gruppen om lag 50 internt ansatte og hadde en omsetning på 228 mill. i 2024.